На Житомирщині, серед військових частин ЗСУ, відбулись комплексні командні змагання (ФОТО)

На Житомирщині, серед військових частин оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, відбулись комплексні командні змагання з бігу на 1000 метрів та подолання загальновійськової смуги перешкод.

Всього у змаганнях взяло участь 10 команд, які представляли свої військові частини у військово-прикладному виді спорту.

За умовами проведення першості, команди з десяти чоловік, долали дистанцію бігу у 1000 метрів та елементи загальновійськової смуги перешкод.

Перше місце, серед учасників, посіла збірна команди від 50-го окремого ремонтного полку, друге місце виборола команда від 26-ї артилерійської бригади, трете місце здобула команда від полку радіоелектронної розвідки.

Варто зазначити, що це не спортивні змагання серед військових частини в оперативному командуванні "Північ", подібні заходи проводяться постійно та охоплюють все більше військовослужбовців у різних видах спорту.

Під час нагородження переможців, командувач військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор ВʼячеславНазаркін, відмітив високі показники учасників змагань та їх прагнення до здобуття перемоги для своєї військової частини:

– У кожній команді відчувається прагнення до перемоги та здобуття, для своєї військової частини, найвищого результату. Мені приємно відмітити, що у ході першості усі команди показали високі результати.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковника Руслана Карпінського, інтрига у змаганнях тривала до останнього, адже усі команди виклацувались на повну.