Футбольна команда перемогла у груповому етапі Чемпіонату учасників дивізіону «Північ» і візьме участь у Кубку Героїв АТО

Житомирська команда поліції перемогла серед 12-ти команд дивізіону «Північ» та боротиметься за перемогу у вирішальних змаганнях в Лізі на Кубок Героїв АТО.

Груповий етап Чемпіонату учасників дивізіону «Північ» відбувся на Київщині 21 вересня, передає відділ комунікації ГУНП Житомирщини.

ФК «ГУНП Житомир» вперше взяли участь у змаганнях, де грають разом з військовими.

Всього позмагатися за першість вирішили команди з 6-ти областей України.

Перемогли житомиряни з рахунком 6:1, обігравши ФК «Ірпінь АТО», та посіли І місце у турнірній таблиці.

Церемонія нагородження відбулась просто на стадіоні.

За результатами групового етапу Чемпіонату 24 кращі команди із 77 команд-учасниць змагань регіональних дивізіонів традиційно з 7 по 14 жовтня на спортивній базі ФК «Динамо» (Київ) та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського розіграють головний трофей сезону – перехідний Кубок Героїв АТО.